České zakázky: 935.897 zakázek z celé České Republiky! Z toho 5.105 za poslední týden!

Zadává Pavel N.
Poptávám investora:
Popis: investor pro dva internetové obchody
Výše požadované investice: 300 - 500 tis. Kč
Doba splatnosti: 15 - 25% podíl v s.r.o.
Specifikace:
- e-shopy - dámské kabelky + home decor, aktivní 2 roky a 6 měsíců, běžící na vlastním e-shopovém řešení, z dřívějších projektů drží společnost cca 30 tis. kontaktů na zákazníky
- tržby stabilní - stagnující, kopírující trendy internetového obchodování
- hledáme proto investora, který by finančně podpořil marketingový plán (realizace duben - červen 2015)
- zboží dovoz VO Anglie
- struktura zákazníků - žena, 45 - 65 let, malé město/obec, reagující na impulzivní nákupy (kabelka, doplněk do domácnosti)
- cenová politika - obchodní přirážka 100 %
- způsob nákupu a prodeje zboží - zboží není drženo na skladě, nákup v momentě objednávky zákazníkem
- naprogramován plně automatizovaný systém, zjišťující dostupnost u anglických velkoobchodů (z důvodu náročnosti v případě Home Decor dodavatele zatím jeden konkurenční e-shop)
- preferujeme investora z Prahy, se zkušeností v online byznysu, popř. retailu (investici požadujeme pouze na profinancování marketingového plánu)
- vážnému zájemci bližší informace rádi sdělíme osobně v Praze
Termín realizace: březen 2015
Lokalita: Praha
Platnost poptávky: 1 týden.
Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Praha - hl. město.
Děkuji za nabídky.
Čas. před rokem 586 Like.
Zadává Luděk M.
Poptávám finanční služby:
Popis: investor
Účel: pro nové fitness
Rozloha: 680 m2
Specifikace:
- velmi frekventované a viditelné místo s výbornou dopravní dostupností pomocí MHD a slabou konkurencí, z uspořádané internetové ankety vyplynulo, že přibližně 45% lidí z dotázaných by nové fitness v centru Brna uvítalo
- fitness bude mít tělocvičnu (85 m2) pro sálové aktivity, posilovnu (cca 430 m2) s kardio zónou (dohromady 65 stanovišť), masážní místnost (16 m2) a zbytek prostoru bude tvořit zázemí pro návštěvníky a personál (149m 2), kapacita fitness je navržena pro cca 60 lidí (35 lidí pro posilovnu a 25 lidí pro tělocvičnu)
- prostory k pronajmutí
- vybavení posilovny (cca 1,5 mil. Kč) je možné také financovat podnikatelským úvěrem
- v tom případě by na rozběhnutí podnikání bylo třeba 1,5 mil. Kč
- podnikatelský záměr, finanční plán a 3D model je vypracovaný
- nabízím podíl na zisku projektu s velikým potenciálem, velkou reklamu a veliký obrat
Výše investice:
- investice pro rekonstrukci prostor je cca 1.000.000 Kč s tím, že majitel zpětně uhradí náklady spojené s revitalizací prostor
- investice do vybavení a počáteční chod cca 2.000.000 Kč
- celková investice je plánovaná přibližně na 3.000.000 Kč
Návratnost investice: cca 3 roky
Termín: spěchá
Lokalita: přímo centrum Brna (velký potenciál)
Platnost poptávky: spěchá.
Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Břeclav.
Děkuji za nabídky.
Čas. před rokem 568 Like.